MATCH DAY TEA ROTA 2020
A (2) by your name means that you have been allocated two dates
           
Tues 28th April Jose Howe (2) & Renee Hurt (2) 3triples Tea & Cake Ruislip 2.00pm
           
Thursday 14th May   Vets Carole Dodd (2) & Peggy DeLacey 3T T&C Stanmore 2.00pm
           
Saturday 16th May Jubilee Cup Michael Standen (2) & Narendra Patel 5T T&C Deane Park 2.30pm
           
Monday 18th May  Ch Pat and Pete Ashford (2) 3T T&C Eastcote 2.00pm
           
Saturday 23rd May Fr Steve (2) & Diane Foster (2) no longer a home game 4t T&C Pavillion 2.00pm
           
Saturday 30th May   Jose Howe (2) & Mary O'Beirne 3t T&C west harrow 2.30pm
           
Sunday 7th June     Fr Anne & Ian Crew(2) 3t T&C Cowley 2.30pm
           
Saturday 13th June   Fr Maureen & Dennis Hunt 4t T&C Pinner 2.00pm
           
Monday 15th June  Fr Robert Billing & Brian Collinge 5t T&C Ruislip 2.00pm
           
Thursday 25th June   Vets Patrick McDonnell & Carole Dodd (2) 3t T&C Century 2.00pm
           
Saturday 4th July  ch Jean & Steve Moss 4t T&C Mill 2.30pm
           
Sunday 5th July     Fr Kamran Shodja (2) & Jim Wilson 4t T&C Court Park 2.00pm
           
Thurs 9th July        Vets Renee Hurt (2) & Victoria Jaanin (2) 3t T&C West Harrow 2.00p;m
           
Tuesday 14th July  Ch Chris Haywood & Russ Coleman 4t T&C Uxbridge 2.00pm
           
Thursday 16th July   Vets Doris Gallagher & Brian Page 3T T&C Lupton 2.00pm
           
Saturday 18th July Ch Brian Collinge & Kamran Shodja(2) 3t T&C Ladygate 2.00pm
           
Thursday 23rd July   Vets Yvonne and Alan Lygo 3T T&C Woodcock park 2.00pm
           
Monday 27th July    Vets Baz & Patricia Smithson 3T T&C Ladygate 2.00pm
           
Saturday 1st August    fr Tom & Jan Cheetham(2) 3t T&C Pitshanger 2.30pm
             
  Sunday 2nd August   Ladies Roger Hazell & Pete Ashford (2) 3t T&C Deane Park 2.30pm
             
  Tuesday 18th August  fr Roy Partner & Brian Page 4t T&C Harefield 2.00pm
             
  Sunday 13th Sept  Jubilee Cup Jill Brinkworth & Victoria Jaanin(2) 5t T&C Deane Park 2.30pm
             
  Monday 14th Sept Ladies Michael Standen (2) & Ian Crew(2) 2t T&C Ruislip 2.00pm
             
Saturday 19th September  fr Brian & Wendy Jeffrey 3t T&C North Greenford 2.30pm
             
  Monday 21st September ladies John Belle-Isle & Steve Foster(2) 2t T&C Eastcote 2.00pm
             
  Tuesday 22th September  Fr Jan Cheetham (2) & Diane Foster(2) 3t T&C Harlington 2.00pm