Matchday Team Sheets
 Addresses for away games are on the, this year's fixtures list
The next Match is listed below and other matchday team sheets will be below that one

Please reload or refresh this page on your browser to ensure it is up to date
2022  schedule
Key for matches Black=friendley Blue=Vets - Red=C&T - Green=Jubilee cup - Purple=Ladies

Wed 29th June 6.00pm Eastcote Away

Team A

Team B

Team C

Team D

Team E

Reserves

1 Pat Ashford 

1 Anne Crew

1 Patricia Smithson

1

1

2 Pete Ashford

2 Brian Collinge

2 Brian Jeffrey

2

Skip Chris Daykin

Skip Ian Crew

Skip Roy Partner

Skip 

Skip

Sat 2nd July 2.30pm Nth Greenford Away

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

11

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Sun 3rd July 2.30pm Deane Park Away 

Team A

Team B

Team C

Team D

Team E

Reserves

1


1 

1

1

2

2

2

2

2

Skip 

Skip 

Skip 

Skip  

Skip 

Mon 4th July 2.00pm Ruislip Away 

Team A

Team B

Team CTeam DTeam E

Reserves

1

1

111

2

2

222

Skip 

Skip 

SkipSkipSkip

Sat 9th July 2.00pm Mill Home teas Russ Coleman & Patricia Smithson

Team A

Team B

Team C

Team D

Team E

Reserves

1

1

2

Skip 

Skip

Skip 

Skip 

Skip

Sun 10th July 2.00pm Court Pk Home Teas Kamran & Penny Shodja  

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 

 

Skip  

Skip 

Skip 

Skip 

Skip 

Tues 12th July 2.00pm Woodcock Pk Home Teas Patricia Smithson & Brian Page

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1

1

11

 

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Weds 13th July 2.00pm Rickmansworth Away 

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 

1

11

2  

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Sat 16th July 10.30am Charity Match 

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1

1111
22222

Skip 

SkipSkipSkipSkip

Tues 19th July 2.00pm Uxbridge Home Teas Jan Cheetham & Jim Wilson 

Team A

Team B

Team C

Team D

Team E

Reserves

1

1

2

Skip 

Skip

Skip 

Skip 

Skip

Thur 21st July 2.00pm Lupton Home Teas Victoria Jaanin & John Belle Isle 

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1

1

11

 

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Sat 23rd July Ladygate Home 2.00pm Teas Chris Daykin & Patricia Smithson

Team A

Team B

Team C

Team D

Team E

Reserves

1

1

2

Skip 

Skip

Skip 

Skip 

Skip

Tues 26th July 2.00pm Woodcock Pk away

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1

1

11

 

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Sat 30th July 2.00pm Northwood home Teas Roy Partner & Jose Howe

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 

11

22

Skip  

Skip 

Skip 

SkipSkip

Mon 1st Aug Ladygate Home 2.000pm Teas Peggy DeLacy & Pat Walker

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1

1

11

 

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Sun 7th Aug 2.30pm Deane Park Home Teas Robert Billing & Steve Breed

Team A

Team B

Team CTeam DTeam E

Reserves

1

1

11

2

2

22

Skip  

Skip

Skip 

SkipSkip

Mon 8th Aug 2.00pm Ladygate away 

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1

1

11

 

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Mon 9th Aug 2.00pm Stanmore Home Teas Roy Partner & Debbie Chivers

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1

1

11

 

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Sat 13th Aug 2.00pm Cowley Away 

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

11

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Sun 14th Aug 2.30pm Deane Pk Away 

Team A

Team B

Team C

Team D

Team E

Reserves

1


1 

1

1

2

2

2

2

2

Skip 

Skip 

Skip 

Skip  

Skip 

Mon 15th Aug 2.00pm Harrow B Home Teas Russ Coleman & Jill Brinkworth

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1

1

11

 

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Wed 17th August 2.30pm Mill Away

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1

1 

1  

1

2

Skip 

Skip 

Skip 

Skip 

Skip

Thurs 18th Aug 2.00pm Wealdstone Home Teas Victoria Jaanin & Michael Ussher 

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1

1

11

 

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Tue 23rd Aug 2.00pm Harefield Home Teas Brian & Wendy Jeffrey 

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 

1

 2 

2

Skip  

Skip 

Skip 

SkipSkip

Thurs 25th Aug 2.00pm Lupton Away

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1

1

11

 

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Sun 28th Aug 2.00pm Court Park Away

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 Pat 

 

1

2

Skip 

Skip 

Skip 

Skip 

Skip

Sat 3rd Sept Finals Day schedule

10.30  

12.30  approx

2.30  approx

Rink 3

Rink  4 

Rink 3 

marker 

Marker 

marker 

Rink 4 

Rink 5 

Rink 4 

marker 

marker 

marker 

Rink 5 

Sun 4th Sept 2.00pm Pinner Away

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

 

1

2

Skip 

Skip 

Skip 

Skip 

Skip

Wed 7th Sep 2.00pm Harefield Away

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

 

11

22

Skip 

Skip 

Skip

Skip

Skip

Mon 12th Sep 2.00pm Ruislip Away

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

2  

2  

Skip

Skip 

Skip 

Skip 

Skip

Sun 18th Sep 2.00pm Deane Pk Home Teas Jan Cheetham & Carole Dodd

Team A

Team B

Team C

Team D

Team E

Reserves

1


1 

1

1

2

2

2

2

2

Skip 

Skip 

Skip 

Skip  

Skip 

Mon 19th Sep 2.00pm Ruislip Home Teas Ian Crew & Collinge 

Team A

Team B

Team CTeam DTeam E

Reserves


1

111

2

2

222

Skip 

Skip

Skip 

SkipSkip

Sat 24th Sep 2.00pm Nth Greenford Home Teas Jan Porter & Anne Crew

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 

11

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Mon 26th Sep 2.00pm Eastcote Home Teas Roger Hazell & Alan Lygo 

Team A

Team B

Team CTeam DTeam E

Reserves


1

111

2

2

222

Skip 

Skip

Skip 

SkipSkip

Tue 27th Sep 2.00pm Harlington Home Teas Kamran & Penny Sodja

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 

11

2 

22

Skip 

Skip 

Skip 

SkipSkip

Sat 1st Oct 2.00pm Presidents against Captains

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1

1111
22222

Skip 

SkipSkipSkipSkip

Date Time Team

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1

1111
22222

Skip 

SkipSkipSkipSkip

Sun 13th Nov 2022 Watford ibc away 2.30pm Whites and club shirts please

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1

1

1

1

2

2

2

2

Skip 

Skip 

Skip

Skip

Skip

Sun 29th Jan 2023 Watford ibc 2.30pm Dress code Greys

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 Diane 

1 Pat

1 Anne

1 mary

1

2 Jill

2 Pete

2 Penny

2 Brian P

2

Skip Steve 

Skip Chris

Skip Ian

Skip Kamran

Skip

Tues 10th May  2.00pm Harlington Away  

Team ATeam BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 Anne Crew

1  Pat Ashford

1  Mary O'Beirne

1

1

2 Derek Parker

2  Jose Howe

2  Pete Ashford

22

Skip Ian Crew

Skip  Roger Hazell

Skip Patricia Smithson

SkipSkip

Sat 21st May 2.00pm Deane Pk Home Teas 

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1 Mary O'Beirne

1 Pat Ashford 

1 Diane Foster

1 Anne Crew

1 Peggy DeLacy

2 Roger Hazell

2 Pete Ashford

2 Jill Brinkworth

2 Brian Jeffrey

2 Brian Collinge

Skip Ian Crew

Skip Chris Daykin

Skip Steve Foster 

Skip Patricia Smithson  

Skip Steve Breed

Sunday 22nd May 10.30am Ladygate Away greys 

Team A

Team B

Team C

Team D

Team E

Reserves

1 Wendy Jeffrey

1 Diane Foster

1 Anne Crew 

1

1

2 Brian Jeffrey 

2 Kamran Shodja

2 Ian Crew 

2

Skip Roger Hazell

Skip Steve Foster

 Skip Steve Breed 

Skip 

Skip

Mon 23rd May 2.00pm Eastcote Home Teas TBC 

Team A

Team B

Team C

Team D

Team E

Reserves

1 Anne Crew 

1 Peggy DeLacy 

1 Mary O'Beirne 

1

1

2 Jill Brinkworth 

2 Brian Jeffrey 

2 Roger Hazell 

2

Skip Ian Crew 

Skip Patricia Smithson

Skip Roy Partner 

Skip 

Skip

Wed 25th May 6.15pm The Mill Home No teas evening match

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 Alan Lygo

1 Mary O'Beirne 

1 Anne Crew 

1 Brian Page

1

2 Roger Hazell  

2 Jill Brinkworth 

2 Derek Parker  

2 Brian Jeffrey  

2

Skip Chris Daykin

Skip Steve Foster 

Skip Ian Crew 

Skip Kamran Shodja 

Skip

Thur 26th May 2.00pm West Harrow Away 

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 Brian Page 

1 Diane Foster  

1 Roger Hazell 

11

2 Kamran Shodja 

2 Brian Jeffrey 

2 Jose Howe

22

Skip Chris Daykin 

Skip Steve Foster

Skip Roy Partner

SkipSkip

Weds 1st June 2.30pm Wealdstone Away

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1 Diane Foster

1 Anne Crew

1 Mary O'Beirne

11Brian Page

2 Roger Hazell 

2 Roy Partner

2 Brian Jeffrey  

22

Skip Steve Foster

Skip Ian Crew 

Skip Steve Breed 

SkipSkip

Sat 4th June 2.00pm West Harrow Home Teas Brian & Wendy Jeffrey

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 Mary O'Beirne 

1 Anne Crew 

1 Peggy DeLacy 

1

2 Roger Hazell 

2 Brian Collinge 

2 Brian Page

2

Skip Ian Crew

Skip Chris Daykin 

Skip Jim Wilson 

Skip 

Skip

Thurs 9th June 2.00pm Harrow B Away 

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1 Mary O'Beirne 

1 Anne Crew

1 Roger Hazell

11

2 Brian Jeffrey 

2 Jose Howe  

2 Roy Partner  

22

Skip Steve Foster

Skip Ian Crew 

Skip Kamran Shodja 

SkipSkip

Sat 11th June 2.30pm The Mill Away +1Friendly 

Team A

Team B

Team C

Team D

Team E

Reserves

1 Anne Crew  

1 Pat Ashford

1 Patricia Smithson

1

1

2 Brian Jeffrey 

2 Pete Ashford 

2 Jose Howe

2

Skip Ian Crew 

Skip Chris Daykin

Skip Steve Foster 

Skip 

Skip

Sun 12th June 2.00pm Cowley Home Teas Anne Crew & Diane Foster

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 Peggy DeLacy

1 Jan Porter 

1 Mary O'Beirne  

11

2 Jim Wilson

2 Ian Crew 

2 Kamran Shodja 

22

Skip John Hollely 

Skip Patricia Smithson 

Skip Steve Foster 

SkipSkip

Tues 14th June 6.30pm Uxbridge Away

Team A

Team B

Team C

Team D

Team E

Reserves

Mary O'Beirne

1 Pat Ashford

1 Anne Crew

1

1

2  Diane Foster

2 Brian Jeffrey

2 Brian Collinge 

2

Skip Steve Foster

Skip Chris Daykin

Skip Ian Crew

Skip 

Skip

Sat 18th June 2.00pm Pinner Home Teas Yvonne & Alan Lygo  

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 Debbie Chivers 

1 Winston Thompson

1 Peggy DeLacy

1 Mary O'Beirne 

1

2 Brian Jeffrey 

2 Brian Page

2 Brian Collinge 

2 Jill Brinkworth 

2

Skip Patricia Smithson 

Skip Pat Ashford

Skip Pete Ashford 

Skip Kamran Shodja

Skip

Mon 20th June 2.00pm Ruislip Away   

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 Peggy DeLacy

1 Debbie Chilvers  

1 Pat Ashford 

1 Winston Thompson 

1

2 Jill Brinkworth

2 Pete Ashford 

2 Brian Page 

2 Brian Jeffrey 

2

Skip John Hollely

Skip Roger Hazell

Skip Chris Daykin

Skip Jose Howe

Skip

Tue 21st June 2.00pm Stanmore Away

Team A

Team B

Team C

Team DTeam E

Reserves

1 Mary O'Beirne

1 Winston Thompson

1 Roger Hazell

11

2 Pete Ashford 

2 Brian Collinge

2 Brian Jeffrey  

22

Skip John Hollely 

Skip Kamran Shodja 

Skip Pat Ashford 

SkipSkip

Sun 26th June 2.00pm Denham Home Teas Alan & Yvonne Lygo

Team A

Team BTeam CTeam DTeam E

Reserves

1 Jan Porter

1 Pat Ashford

1 Peggy DeLacy

1 Anne Crew 

2 Brian Jeffrey 

2 Brian Page  

2 Pete Ashford 

2 Winston Thompson

Skip Jim Wilson

Skip Roger Hazell 

Skip Jose Howe

Skip Ian Crew 

Skip